Komunita

VIDEO - Proč si koupit boty Vivobarefoot?

VIDEO - Proč si koupit boty Vivobarefoot?
08.01.2015 14:30

Chůze na boso a přeci s botami! Podrážka bot Vivobarefoot má jen 3 mm a přesto má životnost několik tisíc kilometrů. Boty vám zprostředkují vjem chůze na boso, zároveň vaši nohu ochrání. Rozhovor z internetové TV Elia o značce VIVOBAREFOOT.

Mnoho lidí hlásá do světa, že noha musí mít podporu nožní klenby, ale my s tím nesouhlasíme! Lidská noha má za sebou 5 milionů let evoluce, tak jak je možné, že podporu nožní klenby potřebujeme až v posledních 40 letech a předtím nebyla potřeba? Přece v rozvojových zemích je mnoho různých kmenů, které nevědí, co je to bota a k čemu slouží a žádnými problémy netrpí.

Lidské chodilo je komplexní orgán, který obsahuje největší počet kostí. Chodidlo je navíc je dokonale flexibilní a nepotřebuje žádné pseudo tlumiče, podpory nožní klenby a další moderní vymoženosti. Doporučujeme vřele všem shlédnout naše video, kde se dozvíte veškeré důležité informace o tom, jak boty Vivobarefoot budou prospěšné vašemu zdraví. 

 

Rozhovor z internetové TV Elia o značce VIVOBAREFOOT.

18.01.2017 13:44

Zastavte se ve zbrusu nové prodejně Vivoabarefoot v Panské ulici v Praze. Celá prodejna představuje malý ekosystém, kde může i moderní člověk žít v souladu s přírodou. Zastavte se v ruchu velkoměsta v naší oáze klidu.

18.11.2016 13:23

Keď som prvý krát uvidel model „eSGéčok“ od VIVOBAREFOOT, vedel som, že výrobca neklamal pri tvrdení, že tento model príde s viacerými prelomovými zmenami.