Kariéra

V současné době hledáme do našeho pracovního kolektivu zaměstnance na tyto pozice:

Správce/kyně sociálních sítí a tvůrce/kyně kreativy

Popis pozice:

- vytváření online/offline marketingu
- tvorba obsahu na sociálních sítích
- tvorba videí
- tvorba a korektury textů (inzerce, články na blog)
- spolupráce s grafikem a IT agenturou
- komunikace s reklamními agenturami
- výběr vhodných médií (inzerce)
- spolupráce s influencery/ambasadory a jejich výběr
- tvorba newsletterů

Požadujeme:

- min. středoškolské vzdělání ukončené maturitou
- prokazatelnou praxi na obdobné pozici
- kreativitu
- výborné komunikační znalosti
- skvělou znalost ČJ
- aktivní používání a skvělou znalost sociálních sítí a vytváření obsahu na nich
- přehled mediálního trhu
- uživatelskou znalost MS Office
- teamový hráč
- zapálení pro budování značky
- odolnost vůči stresu
- samostatnost
- pozitivní přístup

Výhoda:

- aktivní znalost AJ
- znalost SEO, PPC
- znalost grafických programů (Photoshop, Illustrator,...)
- sportovec tělem i duší
- smysl pro humor

Nabízíme:

Práci pro mezinárodní značku, která je inovátorem ve světě obuvi.
Samostatnou a zajímavou práci v mladém týmu.
Možnost osobního růstu.
Různorodou práci, která má smysl.
Firemní benefity: boty zdarma, počítač, mobilní telefon.

Místo výkonu práce: Praha 10 - Vršovice

Druh práce: plný pracovní úvazek (HPP)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala, pošlete nám Váš strukturovaný životopis + motivační dopis (v maximálním rozsahu 1 A4) na téma: Proč chci pracovat pro značku VIVOBAREFOOT a co jí mohu nabídnout?

Vše zasílejte na email [email protected], do předmětu emailu uveďte: Správce/kyně sociálních sítí a tvůrce/kyně kreativy

Specialista/ka marketingu

- tvorba marketingového plánu a rozpočtů - ATL, BTL, online
- komunikace s reklamními agenturami - spolupráce při návrhu kreativních kampaní
- řízení externích dodavatelů- fotograf, grafik atd
- komunikace s vydavateli časopisů a provozovateli billboardů - reklama
- komunikace s ambasadory a influencery značky
- příprava eventů

Požadujeme:

- prokazatelnou praxi v marketingu na obdobné pozici, ať už na straně reklamní agentury, nebo klienta
- kreativní myšlení - výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
- skvělé prezentační schopnosti
- aktivní používání a skvělou znalost sociálních sítí

Výhoda:

- práce s kamerou, focení

Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení

Vše zasílejte na email [email protected], do předmětu emailu uveďte: Specialista/ka marketingu

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Ochranu osobních údajů bereme velmi vážně. Níže najdete veškeré informace o tom, jaké údaje máme k dispozici a jak s nimi nakládáme. Ochrana osobních údajů se řídí nařízením GDPR (formálně nařízení Evropského parlamentu Rady č. 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES).

KDO JSME A JAK NÁS KONTAKTOVAT:

Hogo Fogo s.r.o.

Nad cihelnou 1040/15,
140 00 Praha 4
[email protected]
IČ: 248 13 702
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddílu C, vložce č. 176674.

ZPRACOVÁVÁME TYTO OSOBNÍ ÚDAJE:

  • jméno
  • příjmení
  • e-mail
  • telefonní číslo
  • adresa

ÚČEL A DOBA ZPRACOVÁNÍ:

Osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vašeho dotazu, následného plnění smlouvy, v případě, že nám dáte výslovný souhlas, pak také za marketingovými účely.

Doba zpracování se liší podle účelu. Pro účel vyřízení vaší poptávky archivujeme data po dobu 1 roku, pro marketingové účely 3-5 let (přesný doba je uvedena v souhlasu) a v případě, že se stanete naším klientem, uchováváme data po dobu trvání spolupráce.  Více o zasílání newsletteru

ZPRACOVATELÉ:

Abychom vám nabízeli špičkové služby, využíváme služby třetích stran. Níže najdete jejich jmenovitý seznam. Využíváme i zpracovatele mimo evropskou unii, konkrétně využíme software u USA. Předání údajů proběhne na základě ověření zpracovatele platformou Privacy Shield. (Tato platforma kontroluje, zda je americký software v souladu s evropskou legislativou.)

  • HOGO FOGO s.r.o. , IČ: 24813702

ZABEZPEČENÍ A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Přijímáme veškerá technická a organizační opatření k zabezpečení ochrany osobních údajů způsobem uvedeným v Zákoně nebo v jiných závazných právních předpisech a k vyloučení možnosti neoprávněného nebo nahodilého přístupu k osobním údajům, k jejich změně, zničení či ztrátě, neoprávněným přenosům, k jejich jinému neoprávněnému zpracování, jakož i k jinému zneužití osobních údajů. Tato povinnost platí i po ukončení zpracování osobních údajů.

Veškerá elektronická data uložená chráníme zabezpečeným protokolem (HTTPS šifrovaný pomocí TLS), který chrání spojení vašeho webového prohlížeče a našeho serveru před odposloucháváním a podvrhy dat.

Máme nastaveno řízení uživatelských přístupů, systém řízení práv a rolí, čímž zajišťujeme ochranu dat před neoprávněným přístupem. Veškeré osoby, které s osobními údaji přicházejí do styku v rámci plnění svých pracovních povinností, jsou vázány mlčenlivostí.

VAŠE PRÁVA:

Na základě nařízení GDPR máte tato práva:

  • vzít souhlas kdykoli zpět;
  • požadovat po nás informace o zpracování osobních údajů;
  • požadovat po nás přístup k osobním údajům;
  • požadovat po nás opravu nepřesných osobních údajů, jejich doplnění či aktualizaci;
  • požadovat po nás bezodkladný výmaz osobních údajů;
  • požadovat po nás omezení zpracování osobních údajů;
  • požádat nás o přenos osobních údajů ve strojově čitelném formátu;
  • v případě pochybností o zákonnost zpracování vašich osobních údajů máte právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Administrativní pracovník

- práce v ekonomickém systému Pohoda

- správa reklamací

- administrace při zpracování objednávek, vratek a výměn zboží

- komunikace se zákazníky, velkoobchodními partnery a dodavateli

- spolupráce s ambasadory

- administrativní podpora chodu kanceláře

Požadujeme:

- znalost práce na PC

- výborná znalost ČJ

- učenlivost

- pozitivní přístup a nadhled

- po zaškolení vynikající znalost produktů

- zapálení pro značku VIVOBAREFOOT

Výhoda:

- zkušenosti s prací v systému Pohoda

- AJ na komunikativní úrovni

- pozitivní povaha

Nabízíme:

Firemní benefity: telefon, notebook, boty zdarma, příspěvek na soukromé aktivity.

Druh práce: plný pracovní úvazek

Nástup možný ihned.

Vše zasílejte na e-mail [email protected], do předmětu e-mailu uveďte: Administrativní pracovník.