Běžecké boty

Pánské běžecké boty

Pánské běžecké boty Stealth jsou pravou volbou pro ty kteří to myslí s přirozeným běháním vážně. Díky svému designu a funkčnosti se staly oblíbeným modelem i na běžné chození do města či do fitness.

Běžecké boty Běžecké barefoot boty

Běžecké Stealth sou jedním z nejoblíbenějších modelů nejlepšího barefoot trenéra běhání Lee Saxbyho. Běžecké boty Stealth mají ultra tenkou, pouhých 3 mm silnou podrážku umožňující maximální propriocepci, s patentovanou ochranou proti propíchnutí a extra odolnou proti oděru. Dlouhá životnost podrážky, v kombinaci s prodyšným svrškem, dělají z bot Stealth dlouhodobě jedny z nejoblíbenějších barefoot (bosých) bot na trhu, které Vám, na rozdíl od minimalistických nebo klasických bot, nabídnou celou řadu předností pro maximální pocit chůze naboso - anatomicky tvarovanou, rozšířenou špičku boty umožňující správnou a přirozenou funkci prstů; ultra tenkou podrážku; nulovou podporou nožní klenby. Díky kombinaci těchto parametrů umožňují nohám napodobit přirozený pohyb, jako by byly bosé. Boty Stealth jsou vhodné na běhání na tvrdém povrchu, běhacím pásu, chození ve městě, life stylové nošení či do fitness centra.

Hledáte ideální boty pro pocit chůze naboso?  Boty Stealth nabízejí dle měření nejlepší propriocepci ze všech bot na trhu.

Prohlédnout pánské boty

Dámské běžecké boty 

Dámské běžecké boty Stealth jsou ideální barefoot boty na běhání, fitness nebo volný čas.  Pakliže hledáte ideální boty pro přirozený pohyb s neotřelým designem, dokonalou flexibilitou a maximální propriocepcí, jsou barefoot boty Stealth to pravé, co hledáte. Na rozdíl od minimalistických nebo klasických běžeckých bot vám nabídnou celou řadu předností jako je ultra tenká podrážka, nulový sklon podrážky mezi špičkou a patou, nulová podpora nožní klenby a anatomicky tvarovaná, rozšířená přední část boty - to vše pro dokonalý pocit chůze naboso. Barefoot boty Stealth vyhledávají díky nízké váze, unikátnímu design a skvělé funkčnosti příznivci přirozené chůze a běhu, kdy je díky dokonalé flexibilitě vaše nohy budou vnímat spíše jako druhou kůži.

Běžecké barefoot boty Běžecké boty Vivobarefoot

Běžecké boty Stealth jsou opatřeny ultra tenkou, pouze 3 mm silnou podrážkou s ochranou proti propíchnutí a s unikátním dezénem pro dokonalý pohyb na silnici. Líbí se vám boty Stealth ? Pokud jste milovnice přirozeného běhání a přirozeného pohybu s maximálním pocitem chůze naboso, jsou pro vás dámské běžecké boty Stealthideální volba.

Prohlédnout dámské boty