Běžecké boty

Pánské běžecké barefoot boty

Pánské běžecké boty Stealth a Primus jsou pravou volbou pro ty kteří to myslí s přirozeným běháním vážně. Díky svému designu a funkčnosti se staly oblíbeným modelem i na běžné chození do města či do fitness.

Běžecké barefoot boty Primus Vivobarefoot běžecké barefoot boty STEALTH Vivobarefoot

Běžecké boty Stealth a Primus jsou jedním z nejoblíbenějších modelů nejlepšího barefoot trenéra běhání Lee Saxbyho. Běžecké barefoot boty mají ultra tenkou, pouhých 3 mm silnou podrážku umožňující maximální propriocepci, s patentovanou ochranou proti propíchnutí a extra odolnou proti oděru. Dlouhá životnost podrážky, v kombinaci s prodyšným svrškem, dělají z bot Stealth a Primus dlouhodobě jedny z nejoblíbenějších barefoot (bosých) bot na trhu,

běžecký model barefoot bot Vivobarefoot Primus

Běžecké barefoot boty vám, na rozdíl od minimalistických nebo klasických bot, nabídnou celou řadu předností pro maximální pocit chůze a běhu jako naboso - anatomicky tvarovanou, rozšířenou špičku boty umožňující správnou a přirozenou funkci prstů; ultra tenkou podrážku; nulovou podporou nožní klenby. Díky kombinaci těchto parametrů umožňují nohám napodobit přirozený pohyb, jako by byly bosé. Boty Stealth a Primus jsou vhodné na běhání na tvrdém povrchu, běžeckém pásu, na chození ve městě, life stylové nošení či do fitness centra.

Hledáte ideální boty pro pocit chůze naboso?  Boty Stealth a Primus nabízejí dle měření nejlepší propriocepci ze všech bot na trhu.

Chci pánské běžecké boty

Dámské běžecké barefoot boty 

Dámské běžecké boty Stealth a Primus jsou ideální barefoot boty na běhání, fitness nebo volný čas.  Pakliže hledáte ideální boty pro přirozený pohyb s neotřelým designem, dokonalou flexibilitou a maximální propriocepcí, jsou barefoot boty to pravé, co hledáte.

barefoot běžecké boty Vivobarefoot

Na rozdíl od minimalistických nebo klasických běžeckých bot vám barefoot boty nabídnou celou řadu předností jako je ultra tenká podrážka, nulový sklon podrážky mezi špičkou a patou, nulová podpora nožní klenby a anatomicky tvarovaná, rozšířená přední část boty - to vše pro dokonalý pocit chůze naboso. Barefoot boty VIVOBAREFOOT vyhledávají díky nízké váze, unikátnímu design a skvělé funkčnosti příznivci přirozené chůze a běhu, kdy je díky dokonalé flexibilitě vaše nohy budou vnímat spíše jako druhou kůži.

dámské běžecké barefoot boty Vviobarefoot dámská běžecká obuv Vivobarefoot

Běžecké barefoot boty jsou opatřeny ultra tenkou, pouze 3 mm silnou podrážkou s ochranou proti propíchnutí a s unikátním dezénem pro dokonalý pohyb na silnici. Líbí se vám boty Stealth nebo Primus? Pokud jste milovnice přirozeného běhání a přirozeného pohybu s maximálním pocitem chůze naboso, jsou pro vás dámské barefoot běžecké boty ideální volba.

Chci dámské běžecké boty

dámské běžecké boty Primus Vivobarefoot