Golfové boty - pánské i dámské

Po celém dni na greenu, celí šťastní, že jste si zlepšili handicap vám kazí pouze bolest nohou. I tenhle pocit může zažít každý golfista. Golfové boty nejsou vždy zcela pohodlné. Obvykle se uvádí, že u golfu je potřeba, aby noha byla v botě stabilní a hráč mohl dobře držet rovnováhu. V případě golfových barefoot bot Vivobarefoot je to jinak!

 

golfové boty Vivobarefoot Trek golfová obuv Vivobarefoot Trek

Hrajte golf jako naboso!

Novinkou jsou elegantní a neuvěřitelně pohodlné barefoot boty určené nejen pro golfisty, ale i na turistiku a další outdoorová dobrodružství. Boty na golf značky VIVOBAREFOOT respektují anatomický tvar lidského chodidla, jsou ohebné, komfortní, na noze je neucítíte ani po celodenním chození po golfovém hřišti.

 

golfové boty Vivobarefoot

Golfové boty Vivobarefoot jsou opatřeny off roadovou podrážkou pro dokonalý pohyb v terénu. Svršek bot je vyroben z voděodolných materiálů.

Pánské a dámské golfové boty

boty na golf Vivobarefoot   golfové boty Vivobarefoot   golfová obuv Vivobarefoot Trek

V roce 2004 se britská společnost Terra Plana stala průkopníkem v kategorii barefoot (bosé) obuvi. Tehdy na trh uvedla boty značky Vivobarefoot (Vivo znamená latinsky žít, barefoot znamená v překladu z angličtiny bos), první barefoot boty s patentovanou ultra tenkou podrážkou odolnou proti oděru s ochrannou technologií odolnou proti propíchnutí. Tato podrážka nabízí maximální senzorickou zpětnou vazbu mozku a zároveň největší možnou ochranu chodidlům.

 

 

golfové boty Vivobarefoot

testování golfových bot Vivobarefoot

Golfové boty Vivobarefoot testoval Jan Cafourek, člen CPGA a ProGolf Tour, od podzimu 2014 profesionál na PGA Czech.

Recenze golfových bot

Golfové boty pro přirozený pohyb

Naše chodidla mají od narození veškeré technologie, které potřebujeme pro přirozený pohyb. Bosoboty na golf VIVOBAREFOOT umožňují chodidlům přirozeně pracovat jako by byla naboso a pohybovat se tak, jak příroda chtěla a zároveň vám poskytnou potřebnou stabilitu na greenu. A to vše díky:

 

  1. Rozšířené špičce - Barefoot boty Vivobarefoot mají nulový sklon podrážky mezi špičkou a patou a přední část boty je navržena v anatomickém tvaru chodidla. Umožňují tak přirozené rozvinutí chodidla i nožní klenby při došlapu a jejich opětovné smrštění při odrazu. Vaše chodidla tak neustále přirozeně pracují.

  2. Maximální flexibilitě - Ultra tenká, flexibilní podrážka bot Vivobarefoot umožňuje chodidlům maximální volnost, rozsah pohybu, rychlé zapojení palce a přední i zadní části chodidla do činnosti. Maximálně flexibilní podrážka se přizpůsobí chodidlu a ne naopak.

  3. Ultra tenké podrážce - Bosoboty mají patentovanou ultra tenkou, oděruvzdornou podrážku, s ochranou proti propíchnutí, umožňující chodidlům maximální propriocepci.

     

dámské golfové boty Vivobarefoot