Krosové boty - pánské a dámské

Muži i ženy mají na krosové boty specifické požadavky. Jde jim nejenom o vzhled bot, ale především o jejich absolutní funkčnost a využití nejnovějších technologií a materiálů při výrobě. Pokud patříte mezi náročné zákazníky, kteří sledují nejnovější trendy v této oblasti, jistě jste zaregistrovali značku bot VIVOBAREFOOT, která je průkopníkem tzv. bosého běhání.

Pánské krosové boty Vivobarefoot

Značka Vivobarefoot nabízí také řadu modelů krosové a off roadové barefoot boty na běh, turistiku a do těžšího terénu. Pánské krosové boty mají barefoot podrážku silnou 2,5 až 3 mm, které doplňují až 5 mm vysoké kolíky umožňující maximální trakci v měkkém terénu. Níže je nový krosový model Magna Trail, což jsou vysoce funkční, multiterénní turistické boty navržené pro neomezené dobrodružství od městské džungle po nejnáročnější přírodní terén.

 

Další modely bot, které vás zaujmou, jsou bosoboty TRAIL SG a TRAIL FG. Jsou to ideální pánské krosové boty do terénu s maximální prodyšností materiálu, které vám, na rozdíl od minimalistických nebo klasických sportovních bot, nabídnou celou řadu předností pro maximální pocit chůze naboso - nulový sklon podrážky mezi špičkou a patou; rozšířenou, anatomicky tvarovanou přední část boty; ultratenkou podrážku s ochranou proti propíchnutí a nulovou podporu nožní klenby pro přirozený pro zdravý pocit chůze naboso.

Líbí se vám krosové barefoot boty Vivobarefoot? Tyto boty jsou ideální pro milovníky běhu v terénu, outdoorové nadšence a každého, kdo se rád pohybuje přirozeně ve volném terénu. Podívejte se!

 

Pánské krosové boty

Dámské krosové boty Magna Trail

Dámské krosové a outdoorové barefoot boty Vivobarefoot Magna Trail jsou ideální sportovní boty pro ženy a dívky, které rády běhají v terénu nebo chodí do přírody či hor a vyhledávají maximální komfort a pocit přirozené chůze naboso s maximální ochranou před povětrnostními vlivy. Vrchní část bot je vyrobena z prodyšné tkaniny s vodoodpudivou úpravou. Boty jsou opatřeny unikátní, pouze 2,5 mm silnou podrážkou + 3 mm vysokým vzorkem pro dokonalý záběr v jakémkoli terénu.

Ultra tenká podrážka dělá z těchto krosových bot jedny z nejlehčích bot, které se skvěle přizpůsobí vašemu chodidlu pro jeho přirozenou funkci tak, jak příroda zamýšlela - ať už při chůzi či běhu. Jako ostatní barefoot boty značky VIVOBAREFOOT mají i boty Primus Trail, na rozdíl od minimalistických nebo klasických běžeckých bot, celou řadu předností pro maximální pocit chůze naboso. Anatomicky tvarovaná, rozšířená přední část boty pro správnou funkci prstů bez omezení pohybu, ultra tenká podrážka zaručující maximální flexibilitu, nulový sklon podrážky mezi špičkou a patou a nulová podpora nožní klenby pro přirozený pohyb, pocit chůze naboso a posílení chodidel.

 

Mimo běžeckých bot, najdete v naší nabídce celou řadu sportovních modelů určených pro turistiku a do těžšího terénu.

Nabídka dámských krosových bot

výběr krosové obuvi Vivobarefoot