Pánská vycházková barefoot obuv

Novinky v pánské vycházkové obuvi

Patříte mezi moderní muže? Hledáte to nejlepší, co je na trhu? Pak vás jistě zaujme pánská vycházková obuv Vivobarefoot!

Pánská obuv Ra

Vycházková barefoot obuv Ra je celosvětově nejprodávanější model značky VIVOBAREFOOT! Pohodlné, jednoduché a designově propracované barefoot boty na vycházku, k obleku, do města nebo na volný čas. Pánské boty Ra jsou opatřeny 4 mm silnou, oděruvzdronou podrážkou s ochranou proti propíchnutí, zajišťující maximální propriocepci a flexibilitu jako při chůzi naboso.

 

pánské vycházkové boty RA Vivobarefoot

Bosoboty Ra jsou maximálně pohodlné a dokonale se přizpůsobí vaší noze, takže je na noze necítíte ani po celodenním nošení. Na rozdíl od minimalistických nebo klasických bot vám navíc nabídnou celou řadu předností pro maximální pocit chůze naboso - nulový sklon podrážky mezi špičkou a patou; rozšířenou, anatomicky tvarovanou přední část boty; ultratenkou podrážku s ochranou proti propíchnutí a nulovou podporu nožní klenby pro přirozený a zdravý pocit chůze jako naboso.

 

Vycházkové barefoot boty Ra Vycházkové barefoot boty Ra

Sháníte unikátní pánskou obuv k obleku, do města nebo na volný čas? Pánské boty RA jsou ideální obuv pro každou příležitost!

Prohlédnout pánské boty RA

Pánské vycházkové boty kotníkové

Dokonale pohodlné a designově propracované boty do města a pro volný čas, to jsou vycházkové barefoot boty Vivobarefoot GOBI. S 3 mm silnou, oděruvzdornou podrážkou a s ochranou proti propíchnutí zajišťující maximální propriocepci a flexibilitu jako při chůzi naboso. Vycházkové boty jsou nabízeny především v kožené variantě.

 

pánské vycházkové boty GOBI Vivobarefoot

Vycházkové barefoot boty GOBI jsou maximálně pohodlné, takže je na noze i po celodenním nošení necítíte. Na rozdíl od minimalistických nebo klasických bot vám nabídnou celou řadu předností pro maximální pocit chůze naboso - nulový sklon podrážky mezi špičkou a patou; rozšířenou, anatomicky tvarovanou přední část boty; ultratenkou podrážku s ochranou proti propíchnutí a nulovou podporu nožní klenby pro přirozený a zdravý pocit chůze jako naboso.

Hledáte pohodlnou pánskou obuv k celodennímu nošení? Pánské barfootboty Vivobarefoot GOBI jsou pohodlné jako bačkory a vaše nohy vás za pocit chůze jako naboso budou milovat!

 

 

Pánské kotníkové boty Gobi

 

Vycházkové boty do města

Vivobarefoot nabízí i další ideální boty do města, do práce i pro volný čas. S 3 mm silnou, oděruvzdronou podrážkou a s ochranou proti propíchnutí zajišťující maximální propriocepci a flexibilitu při chůzi naboso a zároveň dokonalou ochranu před ostrými předměty. Pánské vycházkové barefoot boty jsou vyrobeny z eco semiše, přírodní bavlny i prvotřídní kůže. Mají stejně jako všechny ostatní boty značky VIVOBAREFOOT nulový sklon podrážky mezi špičkou a patou, dále rozšířenou anatomicky tvarovanou přední část boty pro přirozený a zdravý pocit chůze naboso.

 

 pánské kožené boty do města Vivobarefoot Lisbon pánské vycházkové barefoot boty do města

Hledáte elegantní a pohodlné vycházkové boty? Pánské lifestylové kožené barefoot boty Vivobarefoot jsou správná volba!

Pánské elegantní vycházkové boty