Pánská vycházková obuv

Novinky v pánské vycházkové obuvi

Patříte mezi moderní muže? Hledáte to nejlepší, co je na trhu? Pak vás jistě zaujme pánská vycházková obuv Vivobarefoot!

Pánská obuv Ra

Vycházková barefoot obuv Ra je celosvětově nejprodávanější model značky VIVOBAREFOOT! Pohodlné, jednoduché a designově propracované boty na vycházku, k obleku, do města nebo na volný čas. Pánské boty Ra jsou opatřeny 4 mm silnou, oděruvzdronou podrážkou s ochranou proti propíchnutí, zajišťující maximální propriocepci a flexibilitu jako při chůzi naboso. Boty Ra jsou maximálně pohodlné a dokonale se přizpůsobí vaší noze, takže je na noze necítíte ani po celodenním nošení. Na rozdíl od minimalistických nebo klasických bot vám navíc nabídnou celou řadu předností pro maximální pocit chůze naboso - nulový sklon podrážky mezi špičkou a patou; rozšířenou, anatomicky tvarovanou přední část boty; ultratenkou podrážku s ochranou proti propíchnutí a nulovou podporu nožní klenby pro přirozený a zdravý pocit chůze naboso.

Vycházkové barefoot boty Ra Vycházkové barefoot boty Ra

Sháníte unikátní pánskou obuv k obleku, do města nebo na volný čas? Pánské boty Ra jsou ideální obuv pro každou příležitost!

Prohlédnout pánské boty Ra

Pánské vycházkové boty Gobi

Dokonale pohodlné a designově propracované boty do města a pro volný čas, to jsou vycházkové boty Gobi. S 3 mm silnou, oděruvzdornou podrážkou a s ochranou proti propíchnutí zajišťující maximální propriocepci a flexibilitu jako při chůzi naboso. Boty Gobi jsou nabízeny ve dvou variantách - kožené nebo voděodolné látkové. Gobi jsou maximálně pohodlné barefoot boty, takže je na noze i po celodenním nošení necítíte a na rozdíl od minimalistických nebo klasických bot vám nabídnou celou řadu předností pro maximální pocit chůze naboso - nulový sklon podrážky mezi špičkou a patou; rozšířenou, anatomicky tvarovanou přední část boty; ultratenkou podrážku s ochranou proti propíchnutí a nulovou podporu nožní klenby pro přirozený a zdravý pocit chůze naboso.

Vycházkové barefoot boty Vycházkové barefoot boty Gobi

Hledáte pohodlné pánské boty k celodennímu nošení? Boty Gobi jsou pohodlné jako bačkory a vaše nohy vás za pocit chůze naboso budou milovat!

 

Prohlédnout pánské boty Gobi

 

Vycházkové boty do města

Vivobarefoot nabízí i další ideální boty do města, do práce i pro volný čas. S 3 mm silnou, oděruvzdronou podrážkou a s ochranou proti propíchnutí zajišťující maximální propriocepci a flexibilitu jak při chůzi naboso a zároveň dokonalou ochranu před povětrnostními podmínkami a ostrými předměty. Pánské vycházkové barefoot boty jsou vyrobeny z prvotřídní kůže a mají, stejně jako všechny ostatní boty značky VIVOBAREFOOT, nulový sklon podrážky mezi špičkou a patou, rozšířenou, anatomicky tvarovanou přední část boty, ultra tenkou podrážku s ochranou proti propíchnutí a nulovou podporu nožní klenby pro přirozený a zdravý pocit chůze naboso.

 Vycházkové barefoot boty Vycházkové barefoot boty Vycházkové barefoot boty

Hledáte elegantní a pohodlné vycházkové boty? Pánské lifestyle boty Vivobarefoot jsou správná volba!

Prohlédnout pánské streetové boty