Sportovní boty

Pánské sportovní boty Vivobarefoot

Sportovní pánské boty Vivobarefoot jsou ideální boty na běhání, fitness, nebo volný čas, které, díky nízké váze a skvělé funkčnosti, vyhledávají fandové přirozené chůze a běhání. Barefoot boty vám, na rozdíl od minimalistických nebo klasických bot, nabídnou celou řadu předností pro maximální pocit chůze naboso - nulový sklon podrážky mezi špičkou a patou; rozšířenou, anatomicky tvarovanou přední část boty; ultratenkou podrážku s ochranou proti propíchnutí a nulovou podporu nožní klenby pro přirozený a zdravý pocit chůze naboso.

Sportovní barefoot boty Vivobarefoot Barefoot krosové boty Vivobarefoot

 Hledáte pánské barefoot sportovní boty na běhání? Sportovní boty Primus Lite jsou jedním z nejprodávanějších modelů značky VIVOBAREFOOT v ČR.

Pánské sportovní boty

 

Dámské sportovní boty Vivobarefoot

Sportovní dámské boty Vivobarefoot jsou ideální boty na běhání, fitness, nebo volný čas, které, díky nízké váze a skvělé funkčnosti, vyhledávají fandové přirozené chůze a běhání. Boty vám, na rozdíl od minimalistických nebo klasických bot, nabídnou celou řadu předností pro maximální pocit chůze naboso - nulový sklon podrážky mezi špičkou a patou; rozšířenou, anatomicky tvarovanou přední část boty; ultratenkou podrážku s ochranou proti propíchnutí a nulovou podporu nožní klenby pro přirozený a zdravý pocit chůze naboso.

Sportovní barefoot boty  Pohodlné boty na sport

Hledáte dámské barefoot boty na běhání? Dámské sportovní boty Primus Lite jsou jedním z nejprodávanějších modelů značky VIVOBAREFOOT v ČR.

Chci dámské sportovní boty