Vrácení a výměna zboží, reklamace

Vrácení zboží

V případě vrácení zboží jej odešlete zpět na adresu Hogo Fogo s.r.o., Bělocerkevská 26, 100 00 Praha 10. Stačí přiložit fakturu (nebo kopií) s připsaným číslem účtu, na který si přejete vrátit platbu, případně lze použít tento formulář: Potvrzení o vrácení zboží . Přijetí zásilky Vám e-mailem potvrdíme.

Obuv musí být v původním stavu, tedy nenošená, čistá a nesmí vykazovat známky užívání. 

Výměna zboží

Na nové boty vytvořte novou objednávku, kde do poznámky napíšete, že se jedná o výměnu. Platbu zvolíte převodem, který neuhradíte. Původní boty odešlete zpět na adresu Hogo Fogo s.r.o., Bělocerkevská 26, 100 00 Praha 10 spolu s fakturou (nebo kopií), na kterou můžete napsat číslo nové objednávky. Jakmile nám boty od Vás dorazí, obratem Vám odešleme nové.

Obuv musí být v původním stavu, tedy nenošená, čistá a nesmí vykazovat známky užívání.

Reklamace 

Obuv odešlete zpět na adresu Hogo Fogo s.r.o., Bělocerkevská 26, 100 00 Praha 10. Přiložte kopii faktury a vyplněný reklamační protokol. Jakmile reklamaci vyřídíme, budeme Vás informovat o dalším postupu.

Reklamované zboží by mělo být řádně vyčištěno a v souladu s hygienickými předpisy a obecnými hygienickými zásadami. V opačném případě může dojít k zamítnutí reklamace právě z těchto důvodů.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.