1. Prague Barefoot Run již 1.6 na Landronce (aktualita)

06.05.2013 00:00

Prague Barefoot Run je charitativní akce, která má za cíl podpořit projekt sdružení Dejme dětem šanci. To se v rámci své aktivity „Přál(a) bych si“ snaží získat prostředky na splnění smysluplných přání dětí z dětských domovů. Děti, které touží navštěvovat zájmové kroužky, jezdit na kole nebo si třeba udělat autoškolu, mají za jiných okolností jen málo šancí si takové přání splnit. Podpořit děti na cestě za jejich snem a pomoci jim zvýšit šanci na uplatnění ve vybraném oboru i v životě je primárním účelem této akce. Patronkou projektu “Přál(a) bych si” je herečka Jitka Schneiderová, která se běhu také zúčastní.

Běh nebo chůze bez bot? Přijďte si to vyzkoušet na vlastní kůži a dozvědět se víc o tomto fenoménu v sobotu 1.6.2013 na Den dětí do příjemného pražského parku Ladronka.

Bude na vás čekat dokonce i jeden z průkopníků bosého běhání Bosý Ted McDonald, hrdina bestselleru Zrozeni k běhu (Born to run). To a mnohem víc vás čeká během celého dne. Jsou pro vás připravené nejrůznější atrakce, workshopy pro děti i dospělé a samozřejmě nebude chybět výborné jídlo, dobré pití a fajn muzika.

První Prague Barefoot Run – nesoutěžní běh naboso – příjemné sportovní protažení, nové informace, pohodová zábava a především podpora dětí bez domova! Čeká na vás upravený okruh 4,2 kilometrů a zúčastnit se může opravdu každý. Jen na vás záleží, jestli poběžíte nebo se jen projdete, důležité je vyzkoušet si právě pocit propojení bosých nohou nebo barefoot bot se zemí. Kdo nevyzkoušel, neuvěří!

Akce se koná pod záštitou starostky Prahy 6 Marie Kousalíkové. Těšíme se na vás v sobotu 1.6. už od 10 hodin.