Dámské a pánské barefoot boty do vody

Hledáte kvalitní boty do vody nebo k vodě? Zapomeňte na obyčejné plastové sandály z obchodních řetězců. My vám nabízíme něco lepšího! Pokud chcete být opravdu originální, vyzkoušejte naši jedinečnou sportovní barefoot obuv, kterou doporučujeme i k vodě nebo do vody!

 

sportovní boty do vody Vivobarefoot Ultra 3

Boty do vody - sportovní boty ULTRA III

Tyto sportovní bosoboty jsou určené na volnočasové aktivity, ale stejně dobře se hodí i jako plážová obuv nebo boty do vody. Nabízejí se v různě barevném provedení a jsou doporučené aktivně založeným ženám a mužům, kteří ocení netradiční módní styl a perfektní funkčnost.

 

boty do vody Vivobarefoot Ultra 3

Tyto sportovní boty jsou vyrobené ve spolupráci s fyzioterapeuty. Jsou to dokonale prodyšné barefoot boty. Extrémně lehké, rychleschnoucí a proto perfektní do horkých letních dnů do města, na fitness i k vodě. Díky své pružnosti a nízké váze jsou perfektně skladné a vždy připravené na společné cestování. Inovativní přístup byl použit také při jejich výrobě. Boty jsou vyrobeny z pěny Bloom na bázi vodních řas. To je udržitelná alternativa k pěnám z petrochemického průmyslu.

         boty do vody Vivobarefoot Ultra 3   

Pokud jsou vám sportovní boty k vodě sympatické, nezbývá, než je vyzkoušet!

Prohlédnout boty do vody

Dětské sportovní boty k vodě

Oblíbené bosoboty Ultra Kids nyní jako součást řady Bloom! Boty z této řady jsou vyrobeny z pěny Bloom na bázi vodních řas. Jejich super lehká konstrukce umožní stále rostoucím dětským chodidlům dokonalou ochranu.

 dětské boty k vodě Vivobarefoot Ultra K

Ať už vaše děti pobíhají kolem bazénu či po pláži nebo hledají poklad na dně moře, Ultra Kids udrží krok s jejich představami. Ideální obutí pro dětské nohy, které chvilku nepostojí..!

dětské barefoot boty do vody

Boty Ultra K nejsou opatřeny oděruodolnou podrážkou, jakou mají ostatní boty značky VIVOBAREFOOT. Boty se tedy nehodí k použití v terénu s ostrými kameny a k dynamickým aktivitám, kde dochází ke zvýšenému tření podrážky. Při špatné technice chůze či běhu se může snížit jejich životnost.

dětské boty do vody Vivobarefoot Ultra K

Dětské boty do vody