Dámské a pánské boty do vody

Hledáte kvalitní boty do vody nebo k vodě? Zapomeňte na obyčejné plastové sandály z obchodních řetězců. My vám nabízíme něco lepšího! Pokud chcete být opravdu originální, vyzkoušejte naši jedinečnou sportovní obuv, kterou doporučujeme i k vodě nebo do vody!

Boty do vody - sportovní sandále Eclipse

Tyto letní sandály Eclipse jsou určené na běhání i pro volný čas, ale stejně dobře se hodí i jako plážová obuv nebo boty do vody. Nabízejí se v různě barevném provedení. Jsou doporučené sportovně založeným ženám a mužům, kteří ocení netradiční módní styl a variabilitu nošení. Nastavitelné pásky zajistí dotažení dle potřeby k zajištění komfortu pro chůzi i běh. Bbezpečné jištění páskem tedy umožňuje v sandálech běhat nebo jinak aktivně sportovat!

sportovní boty do vody Eclipsesandály k vodě Eclipse Vivobarefoot

V nabídce naleznete jak dámské sandály k vodě, tak pánské sandály do vody. Tyto sportovní boty k vodě jsou vyrobené ve spolupráci s fyzioterapeuty a propaguje je velký guru bosého běhání Lee Saxby. Sandály totiž mají ultra tenkou podrážku s ochranou proti propíchnutí. Díky ní cítíte pod chodidly každou změnu povrchu. Není to však nepříjemné! V chodidlech máte citlivá nervová zakončení, prostřednictvím kterých váš mozek dostane informace o chůzi nebo běhu. Proto budete podvědomě našlapovat bezpečněji v každém terénu a výrazně snížíte riziko poranění, třeba podvrtnutí kotníku.

Prohlédnout sportovní sandále

Vivobarefoot ULTRA III

Další skvělou novinkou letošního roku jsou sportovní boty Ultra III. Jsou to dokonale prodyšné barefoot boty. Extrémně lehké, rychleschnoucí a proto perfektní do horkých letních dnů do města, na fitness i k vodě.

         sportovní boty Vivobarefoot ULTRA 3   boty k vodě Vivobarefoot ULTRA 3

Pokud jsou vám sportovní boty k vodě sympatické, nezbývá, než je vyzkoušet!

Prohlédnout boty do vody

Sandále Dopie - boty k vodě

Dopie jsou kultovní unisex sandále, které můžete opět využít i jako boty do vody, tak jako volnočasé boty na pláž a k vodě. Díky 1 cm silné podrážce nespadají do kategorie barefoot (bosé boty), ale již do kategorie minimalistických bot. Sandále Dopie se dají nosit dvojím způsobem - s páskem nebo bez pásku. V druhém případě na noze spolehlivě drží díky unikátní konstrukci špičky boty, kdy se palec”zahákne” do špičky z gumy. Oddělený palec nabízí komfort, bezpečí a chodidla drží v sandálech na správném místě. Sandály Dopie jsou vhodné na každodenní nošení v libovolném terénu a to jak ve volném čase, na pláži,  tak i ve městě. Dopie jsou téměř nezničitelné a i po několika letech používání neztrácejí nic ze svých vlastností, díky kterým uchátily lidi celého světa, kteří propadli jejich kouzlu.

 Dámské sandály - boty k voděPánské sandály - boty k vodě

Hledáte vhodné plážové sandále nebo sandále k celodennímu nošení? Letní sandály Dopie jsou to pravé pro vás!

Prohlédnout boty Dopie

Sportovní boty k vodě

Boty Camino Sandal jsou ideální letní boty pro každou příležitost, ať je sucho nebo prší. Doporučujeme je pro všechny, kteří chtějí vzdušnou a lehkou obuv na léto nebo sportovní boty do vody či k vodě. Boty jsou maximálně pohodlné a lehké jako pírko. Camino Sandal jsou vhodné pro volný čas, město, fitness, vodní sporty a lifestyle.

boty do vody Camino Sandal Vivobarefoot

Boty jsou vyrobené z tvrdé, ale ohebné gumy pro maximální ochranu a zachování pocitu bosé chůze. Díky suchým zipům si jednoduše zafixujete chodidlo pro danou aktivitu. Díky uzavřené špičce navíc získáte maximální ochranu prstů před zraněním. Boty Camino Sandal jsou unikátní, maximálně pohodlné a lehké barefoot (bosé) boty do každého počasí, pro každý den!

Dámské sportovní boty