Sportovní sandály - dámské a pánské

Představujeme vám novinku! První sportovní sandály na světě, ve kterých můžete také běhat - Vivobarefoot Eclipse! Jsou to barefootové sandály v moderním provedení prastarých bot na běhání, ve kterých se budete cítit jako naši dávní předci.

sportovní barefoot sandále ECLIPSE letní barefoot sandále ECLIPSE

Sandály Eclipse jsou upraveny pro potřeby moderního člověka, jsou vyrobeny z ohebné gumy zajišťující maximální ochranu a zároveň zachování pocitu bosé chůze. Podrážka je 5 mm tenká, oděruodolná, s patentovanou ochranou odolnou proti propíchnutí. Díky textilnímu pásku si sandály můžete utáhnout či povolit podle potřeby.

sportovní sandály VIVOBAREFOOT Eclipse

Sandály Eclipse - klikni

Sportovní sandály Camino

Unikátní sportovní sandály Camino jsou stvořené pro letní procházky v terénu i ve městě. Tyto sportovní sandály lze nosit do každého počasí a terénu, na souši i do vody. Díky suchým zipům si jednoduše upevníte chodidlo pro jakoukoli aktivitu. Uzavřená špička vám maximálně ochrání prsty před zraněním.

 

Sportovní sandály Camino jsou unikátní nejen díky ojedinělému designu, ale hlavně protože jsou opatřeny podrážkou tenkou pouhých 4,5 mm, přitom dokonale pevnou a poskytující pocit maximálního bezpečí. Podrážka je navíc opatřena ochranou proti propíchnutí a lze se tak na ni spolehnout i v těch nejextrémnějších podmínkách jako jsou horské tůry či běh v náročném terénu.

Na rozdíl od minimalistických nebo klasických bot nabízejí sandály celou řadu předností pro maximální pocit chůze jako naboso – rozšířenou, anatomicky tvarovanou přední část boty; ultra tenkou podrážku s ochranou proti propíchnutí a nulovou podporu nožní klenby pro přirozený a zdravý pocit chůze naboso.

Sandály nabízíme v unisex designu, který bude skvěle vyhovovat jak ženám, tak mužům. Dobře vám poslouží při dlouhých procházkách po městě nebo při sportu. Dopřejte svým nohám nový pocit pohodlí jako při chůzi naboso!

 

Sandály Camino - klikni