Sportovní sandály - dámské a pánské

Sportovní sandály Camino

Unikátní sportovní sandály Camino jsou stvořené pro letní procházky v terénu i ve městě. Tyto sportovní sandály lze nosit do každého počasí a terénu, na souši i do vody. Díky suchým zipům si jednoduše upevníte chodidlo pro jakoukoli aktivitu. Uzavřená špička vám maximálně ochrání prsty před zraněním.

sportovní sandály Vivobarefoot Camino 

Sportovní sandály Camino jsou unikátní nejen díky ojedinělému designu, ale hlavně protože jsou opatřeny podrážkou tenkou pouhých 4,5 mm, přitom dokonale pevnou a poskytující pocit maximálního bezpečí. Podrážka je navíc opatřena ochranou proti propíchnutí a lze se tak na ni spolehnout i v těch nejextrémnějších podmínkách jako jsou horské tůry či běh v náročném terénu.

Na rozdíl od minimalistických nebo klasických bot nabízejí sandály celou řadu předností pro maximální pocit chůze jako naboso – rozšířenou, anatomicky tvarovanou přední část boty; ultra tenkou podrážku s ochranou proti propíchnutí a nulovou podporu nožní klenby pro přirozený a zdravý pocit chůze naboso.

Sandály nabízíme v unisex designu, který bude skvěle vyhovovat jak ženám, tak mužům. Dobře vám poslouží při dlouhých procházkách po městě nebo při sportu. Dopřejte svým nohám nový pocit pohodlí jako při chůzi naboso!

 

Sandály Camino - klikni

Dámské volnočasové KURU Sandal

Novinka pro rok 2020 jsou dámské sandály VIVOBAREFOOT Kuru Sandal z naší řady Hand Cut. Tyto sandály obepínají vaše chodidlo kombinací textilních a kožených pásků. Ty jsou vyrobeny z menších dílů kůže, které přirozeně vznikají při výrobě našich ručně šitých bot v Portugalsku. Jsou tak přínosem pro vaše chodidla a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Nazujte VIVOBAREFOOT Kuru Sandal a zažijte pocit bosé chůze a svobody při každém kroku.

dámské sandály Vivobarefoot Kuru

 

Sandály KURU - klikni