Sportovní sandály - dámské a pánské

Představujeme vám novinku! První sportovní sandály na světě, ve kterých můžete také běhat! Sportovní sandály Vivobarefoot Achilles vás jistě zaujmou moderním designem a dvojím způsobem nošení.

Sportovní sandály

Unikátní sportovní sandály Camino jsou první sandále určené na běhání.  Tyto sportovní sandály lze nosit do každého počasí a terénu, na souši i do vody. Díky suchým zipům si jednoduše upevníte chodidlo pro jakoukoli aktivitu. Uzavřená špička maximální chrání prsty před zraněním.

 

Sportovní sandály Camino jsou unikátní nejen díky ojedinělému designu, ale hlavně protože jsou opatřeny podrážkou tenkou pouhých 4,5 mm, přitom dokonale pevnou a poskytující pocit maximálního bezpečí. Podrážka je navíc opatřena ochranou proti propíchnutí a lze se tak na ni spolehnout i v těch nejextrémnějších podmínkách jako jsou horské tůry či běh v náročném terénu. Na rozdíl od minimalistických nebo klasických bot nabízejí sandály celou řadu předností pro maximální pocit chůze naboso – nulový sklon podrážky mezi špičkou a patou; rozšířenou, anatomicky tvarovanou přední část boty; ultra tenkou podrážku s ochranou proti propíchnutí a nulovou podporu nožní klenby pro přirozený a zdravý pocit chůze naboso.

Sandály nabízíme v unisex designu, který bude skvěle vyhovovat jak ženám, tak mužům. Dobře vám poslouží při dlouhých procházkách po městě nebo při sportu. Dopřejte svým nohám nový pocit pohodlí jako při chůzi naboso!

 

Prohlédnout sandály