Fitness boty

Pravidelně cvičíte? Hledáte fitness boty, které jsou maximálně pohodlné, prodyšné a lehké? Podívejte se na fitness boty pro muže a ženy značky Vivobarefoot! Přečtěte si, v čem spočívají jejich výhody.

Pánské fitness boty Vivobarefoot

Ideální boty na fitness, běh a každodenní chůzi s dokonalým pocitem pohybu naboso, to jsou barefoot boty One s 3 mm silnou oděruvzdronou podrážkou a s ochranou proti propíchnutí. Podrážka zajišťuje maximální propriocepci a flexibilitu jako při chůzi naboso, ale s dokonalou ochranou proti povětrnostním podmínkám a ostrým předmětům. One mají, jako všechny ostatní boty značky VIVOBAREFOOT, celou řadu předností pro maximální pocit chůze naboso, na rozdíl od minimalistických nebo klasických sportovních bot - nulový sklon podrážky mezi špičkou a patou; rozšířenou, anatomicky tvarovanou přední část boty; ultratenkou podrážku s ochranou proti propíchnutí a nulovou podporu nožní klenby pro přirozený a zdravý pocit chůze naboso.

Fitness boty vivobarefoot Barefoot boty do fitness

Hledáte ideální boty na přirozené běhání a fitness? Pak jsou boty EVO nebo ULTRA nejlepší možná volba. Na noze je pro jejich lehkost ani neucítíte a nohy vás za jejich výběr budou milovat.

Prohlédnout pánské boty

Dámské fitness boty


Boty Primus jsou ideální boty pro každou příležitost, ať je sucho nebo prší, do posilovny i do města, v létě či na podzim. S barefoot botami Primus získáte několikery boty v jednom. Pro ty, kteří chtějí vzdušnou a lehkou obuv na léto, i pro ty, kteří je chtějí nosit celoročně, doporučujeme dokoupit ještě termo vložku, kterou lze kdykoli vyjmout a proměnit je tak ve vzdušnou verzi bez vložky. Boty Primus jsou maximálně pohodlné, lehké jako pírko a, na rozdíl od minilalistických nebo klasických bot, nabízejí celou řadu předností pro maximální pocit chůze naboso - rozšířenou, anatomicky tvarovanou přední část boty pro přirozený pohyb prstů; ultra tenkou podrážku s ochranou proti propíchnutí a nulovou podporu nožní klenby pro přirozený a zdravý pocit chůze naboso a maximální flexibilitu.

Dámské barefoot boty do fitka Vivobarefoot fitness boty

Boty Primus jsou ideální pro každou příležitost a každý den!

Prohlédnout dámské boty