Fitness boty - pro muže a ženy

Pravidelně cvičíte? Hledáte fitness boty, které jsou maximálně pohodlné, prodyšné a lehké? Podívejte se na fitness boty pro muže a ženy značky Vivobarefoot! Přečtěte si, v čem spočívají jejich výhody.

Pánské fitness boty Vivobarefoot

Ideální boty na fitness, běh a každodenní chůzi s dokonalým pocitem pohybu naboso, to jsou barefoot boty One s 3 mm silnou oděruvzdronou podrážkou a s ochranou proti propíchnutí. Podrážka zajišťuje maximální propriocepci a flexibilitu jako při chůzi naboso, ale s dokonalou ochranou proti povětrnostním podmínkám a ostrým předmětům. One mají, jako všechny ostatní boty značky VIVOBAREFOOT, celou řadu předností pro maximální pocit chůze naboso, na rozdíl od minimalistických nebo klasických sportovních bot - nulový sklon podrážky mezi špičkou a patou; rozšířenou, anatomicky tvarovanou přední část boty; ultratenkou podrážku s ochranou proti propíchnutí a nulovou podporu nožní klenby pro přirozený a zdravý pocit chůze naboso.

pánské fitness boty Vivobarefoot barefoot boty do fitness

Hledáte ideální boty na přirozené běhání a fitness? Pak jsou boty STEALTH nebo MOTUS nejlepší možná volba. Na noze je pro jejich lehkost ani neucítíte a nohy vás za jejich výběr budou milovat.

Nabídka pánských fitness bot

Dámské fitness boty

Fitness boty Vivobarefoot jsou ideální boty pro každou příležitost, ať je sucho nebo prší, do posilovny i do města, v létě či na podzim. S barefoot botami získáte několikery boty v jednom. Pro ty, kteří chtějí vzdušnou a lehkou obuv na léto, na sport, do města...

fitness cvičení v barefoot botách Vivobarefoot

Fitness boty jsou maximálně pohodlné, lehké jako pírko a na rozdíl od minimalistických nebo klasických bot nabízejí celou řadu předností pro maximální pocit chůze jako naboso - rozšířenou, anatomicky tvarovanou přední část boty pro přirozený pohyb prstů, ultra tenkou podrážku s ochranou proti propíchnutí a nulovou podporu nožní klenby pro přirozený a zdravý pocit chůze a maximální flexibilitu.

Dámské barefoot boty do fitka Vivobarefoot Vivobarefoot fitness boty dámské

Dámské fitness boty mohou být ideální pro každou příležitost a každý den!

Nabídka dámských fitness bot