Fitness barefoot boty pro muže a ženy

Pravidelně cvičíte? Hledáte fitness boty, které jsou maximálně pohodlné, prodyšné a lehké? Podívejte se na fitness barefoot boty pro muže a ženy značky Vivobarefoot! Přečtěte si, v čem spočívají jejich výhody.

 

Pánské fitness boty Vivobarefoot

Ideální boty na fitness, běh a každodenní chůzi s dokonalým pocitem pohybu naboso, to jsou barefoot modely bot STEALTH, GEO RACER a LITE, které mají 3 mm silnou oděruvzdornou podrážku s ochranou proti propíchnutí. Podrážka zajišťuje maximální propriocepci a flexibilitu jako při chůzi naboso, ale s dokonalou ochranou proti povětrnostním podmínkám a ostrým předmětům.

barefoot boty na fitness cvičení

Fitness modely mají, jako všechny ostatní bosoboty značky VIVOBAREFOOT, celou řadu předností pro maximální pocit chůze naboso. Na rozdíl od minimalistických nebo klasických sportovních bot mají nulový sklon podrážky mezi špičkou a patou. Dále mají rozšířenou, anatomicky tvarovanou přední část boty, ultratenkou podrážku s ochranou proti propíchnutí a nulovou podporu nožní klenby pro přirozený a zdravý pocit chůze naboso.

 

Pánové, hledáte ideální boty na přirozené běhání, sportování a fitness cvičení? Pak jsou modely barefoot bot STEALTH, GEO RACER a LITE nejlepší možná volba. Na noze je pro jejich lehkost ani neucítíte a nohy vás za jejich výběr budou milovat. Podívejte se na celou nabídku!

Nabídka pánských fitness bot

Dámské fitness boty

Fitness boty Vivobarefoot jsou ideální boty pro každou příležitost. Jsou vhodné jak do posilovny, tak na procházku po městě od jaro do podzimu. S těmito barefoot botami prostě získáte několikery boty v jednom. Jsou tedy vhodné pro ty, kteří chtějí vzdušnou a lehkou obuv...

 

Fitness boty Vivobarefoot dobře drží na noze, systém zavazování má výhodu v tom, že tkaničky jsou prostě pevnější. Noha má oproti jiným botám dostatečný komfort díky širší špici, která neomezuje prsty na nohou.

 

fitness cvičení v barefoot botách Vivobarefoot

Fitness barefoot boty jsou maximálně pohodlné, lehké jako pírko a na rozdíl od minimalistických nebo klasických bot nabízejí celou řadu předností pro maximální pocit chůze jako naboso - rozšířenou, anatomicky tvarovanou přední část boty pro přirozený pohyb prstů, ultra tenkou podrážku s ochranou proti propíchnutí a nulovou podporu nožní klenby pro přirozený a zdravý pocit chůze a maximální flexibilitu.

 

Dámské fitness barefoot boty mohou být ideální pro každou příležitost a každý den! Zvláště při cvičení oceníte, že skvěle drží na noze a nabízí velký komfort a jistotu v pohybu díky bezprostřednímu kontaktu chodidel s povrchem. Tak co, nechcete se podívat na nabídku dámský modelů fitness bot trochu podrobněji?

 

Nabídka dámských fitness bot