Novinky ve světě barefoot tenisek

27.07.2022 12:18

Pro letošní rok jsme pro vás připravili řadu novinek a spoluprací, o těch nejzajímavějších si můžete přečíst v následujícím článku.

VIVOBAREFOOT X ONE EARTH

Připojili jsme se k neziskové organizaci One Earth, abychom podpořili tři projekty klimatických řešení vedených domorodými obyvateli.

THE SPARK TO FIGHT BIG OIL

Původní obyvatelé Amazonie jsou nejlepšími ochránci její biologické rozmanitosti, s čímž jim pomáhá Amazon Frontlines.

SAVING SEEDS - SOWING KNOWLEDGE

Etiopský projekt MELCA spolupracuje s komunitami na prosazování hodnot tradičního zemědělství.

TRADITIONAL VALUES, 21ST CENTURY VISION

Pro národ Navahů byly těžké časy. The Rainbow Co-op nám říká, proč jsou tradiční pastýřské dovednosti životně důležité pro kulturní identitu a spojení se Zemí.

V rámci sbírky na podporu těchto projektů VIVOBAREFOOT zdvojnásobí veškeré dary až do celkové výše 30 000 USD.

Přispět a dozvědět se více informací můžete zde.

U příležitosti této spolupráce představujeme barefoot tenisky Primus Lite III a Primus Sport II v barevné variantě Neo Mint. Z každého prodaného páru věnuje VIVOBAREFOOT část výtěžku na dané projekty. 

 

VIVOBAREFOOT X FINISTERRE

Již v roce 2018 jsme začali spolupracovat se známou surfařskou značkou Finisterre a vytvořili speciální edici modelů Ultra a Eclipse, které jsou vhodné i do vody. Nyní přicházíme s barefoot teniskami Primus Lite III a Primus Trail Knit FG pro pohyb na souši. I u těchto modelů jsme sáhli při výrobě po recyklovaných a veganských materiálech. To je také to, co nás s Finisterre nejvíce spojuje – kladný vztah k přírodě, ekologii a udržitelnosti, proto se při výrobě na tyto parametry co nejvíce soustředíme.

 

GEO COURT V NOVÉM KABÁTĚ

Barefoot tenisky Geo Court není nutné představovat. Nová verze však s sebou nese některé novinky. Oproti předešlé generaci jsme mírně upravili střih a vzhled. Největší změnou však prošla samotná výroba. Tento model jsme totiž začali kompletně vyrábět v Portugalsku. Minimalistický design a ty nejkvalitnější materiály zůstávají dále samozřejmostí a dělají z tohoto modelu luxusní obutí, které nejen skvěle vypadá, ale také poskytuje plnohodnotný zážitek z každého kroku. Široká špička navržená v anatomickém tvaru chodidla nabízí dostatečný prostor pro prsty a spolu s ultratenkou podrážkou zaručuje dokonalé vnímání povrchu, po kterém se pohybujete.